Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Juventus paralajmëron përforcime në janar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Juventus paralajmëron përforcime në janar   Thu Oct 09, 2008 12:19 am

Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Jean-Claude Blanc, ka pohuar se Zonja e Vjetër do të jetë shumë aktive në afatin kalimtar të janarit.

“Në të gjitha afatet kalimtare kur tregu i transferimeve është i hapur ekziston mundësia që të rritet kualiteti i skuadrës”.

“Në janarin e vitit të kaluar me blerjen e Sissokos treguam se mund të reagojmë pozitivisht kur kemi nevojë për përforcime dhe për përmirësimin e skuadrës.

“Kështu që edhe në janarin e ardhshëm do të kemi mundësinë që të reagojmë pozitivisht”, ka thënë Blanc.

Mediat evropiane njoftojnë se Juve do të vazhdojë edhe më tutje t’i kërkojë lojtarët të cilët nuk mundi t’i transferojë në verë, siç janë Diego dhe Bastian Schweinsteiger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Juventus paralajmëron përforcime në janar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -