Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Shqipëria ngjitet për 19 vende në listën e FIFAs

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Shqipëria ngjitet për 19 vende në listën e FIFAs   Thu Oct 09, 2008 12:12 am

Pas barazimit me Suedinë dhe fitores ndaj Maltës, kombëtarja kuqezi ka shënuar një ngritje prej plot 19 vendesh në listën e FIFAs, duke u gjendur këtë herë në vendin e 83-të.

Ky është suksesi më i mirë në tre muajt e fundit për Shqipërinë. Në qershor kuqezinjtë u renditën në vendin e 82-të, por në tre muajt e verës pësuan rënie për 20 vende (100, 101 dhe 102). Me ardhjen në stolin e Shqipërisë të Arie Haan, kombëtarja preki vendin e 73-të (në muajin shkurt), por pësoi rënie në muajt e radhës.

Nëse kuqezinjtë arrijnë të nxjerrin rezultate pozitive edhe në ndeshjet e radhës, ndaj Hungarisë më 11 tetor, dhe ndaj Portugalisë më 15 tetor, Shqipëria mund të thyejë një rekord të ri, duke arritur ngritjen më të lartë në histori.

Renditja më e mirë e kuqezinjve është ajo e vitit 2006 (vendi 62), ndërsa më e ulëta në vitin 1997 (vendi 124). cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Shqipëria ngjitet për 19 vende në listën e FIFAs

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -