Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Chiellini: Mos e fajësoni Ranierin dhe Del Pieron

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Chiellini: Mos e fajësoni Ranierin dhe Del Pieron   Sun Oct 05, 2008 6:37 pm

Shtylla e mbrojtjes juventine, Giorgio Chiellini, mendon se drejtimi i gishtit kah Claudio Ranieri si fajtor kryesor për formën e dobët të Juves, nuk është e drejtë, dhe pohon se krejt skuadra e mbështet atë.

“Raporti ynë me trajnerin është i shkëlqyeshëm. Jemi të gjithë në një barkë dhe po mundohemi të lëvizim në të njëjtin drejtim”.

“Fatkeqësisht, nuk kemi arritur atë që kemi dashur në disa ndeshje, mirëpo askush nuk thotë se faji i takon trajnerit ose Alessandro Del Pieros”.

“Dëshiroj t’i përkujtoj të gjithë se Del Piero është paraqitur mirë kundër BATE-s dhe të mos harrojmë tre pikët që na i siguroi kundër Zenitit”.

“Problemi është se sezonin e kaluar jemi përqendruar vetëm në kampionat. Ndërsa këtë sezon luajmë çdo tre ditë, prandaj na duhet kohë që të adaptohemi”, ka përfunduar mbrojtësi italian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Chiellini: Mos e fajësoni Ranierin dhe Del Pieron

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -