Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Dallime të mëdha në kërkesat Giovincos dhe ofertës së Juventusit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Dallime të mëdha në kërkesat Giovincos dhe ofertës së Juventusit   Sun Oct 05, 2008 6:37 pm

Mediat italiane përcjellin lajmin se ekziston një dallim i madh financiar në mes të kërkesave të Giovincos dhe ofertës së bërë nga Juventus.

Mesfushori ditë më parë, para ndeshjes me BATE Borisov, zbuloi se nuk ka kurrfarë problemesh dhe se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshjen e re.

Por, sipas Corriere dello Sport, ende ka dallime të mëdha në mes të ofertës së klubit dhe kërkesave të Giovincos për kontratën e re. Sipas sportives italiane, Juve është shumë i kujdesshëm rreth situatës pasi që mund të përballet me probleme të tjera të brendshme.

Giovinco kërkon marrëveshje pesëvjeçare me pagë një milion euro, derisa drejtuesit e Zonjës së Vjetër ofrojmë shumë më pak, vetëm 500 mijë euro për vitin e parë dhe rritje të pagës gjatë viteve të ardhshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Dallime të mëdha në kërkesat Giovincos dhe ofertës së Juventusit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -