Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Roma me nёntё lojtarё, pёson nga Siena

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Roma me nёntё lojtarё, pёson nga Siena   Sun Oct 05, 2008 6:32 pm

Periudha e vështirё pёr ekipin e Romёs po vazhdon, derisa kryeqytetasit u mposhtёn me rezultat minimal, 1-0, nё fushё tё Sienёs, nё tё cilёn ndeshje pranuan dy kartonё tё kuq.

Philippe Mexes dhe Christian Panucci, qё tё dy janë përjashtuar nga ndeshja nё pjesё tё dytё, pas ndëshkimit me kartonё tё kuq (67’ dhe 75’). Golin e vetëm pёr Sienёn e shёnoi Frick nё fund tё pjesës sё parё tё ndeshjes.

Kjo ёshtё humbja e tretё pёr Romёn nё Serie A kёtё sezon, ndёrsa e para pas dy fitoreve tё fundit, ndaj Atalantёs nё Serie A dhe Bordeaux nё Ligёn e Kampionёve.

Ekipi i Luciano Spalettit, pas gjashtё javёsh renditet nё vendine 14-tё tё tabelës sё Serie A, me vetëm shtatё pikё.

Sonte zhvillohet edhe ndeshja e fundit e kësaj jave nё kampionatin italian, kur Milani udhëton tё fushё tё Cagliarit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Roma me nёntё lojtarё, pёson nga Siena

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -