Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Edhe Juventus shijon humbjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Edhe Juventus shijon humbjen   Sun Oct 05, 2008 6:31 pm

E vetmja skuadër nga top-katërshi i Serie A e mbetur pa humbje në këtë sezon të ri në Kampionatin italian, Juventus, ka pësuar humbje në shtëpi nga Palermo.

Mysafirët shënuan të parët me anë të ish-sulmuesit të Juventusit, Fabricio Miccoli (24’), i cili pas vetëm disa minutash u largua nga ndeshja për shkak të lëndimit.

Një gjuajtje e lirë para gjashtëmbëdhjetëmetërshit të mysafirëve, dhe kapiteni i Zonjës së Vjetër, Alessandro Del Piero, barazoi shifrat në 1-1 (39’).

Pesë minuta pa përfunduar pjesa e parë, mesfushori defansiv i Juves, Sissoko, bërë gabimin kryesor në ndeshje duke u përjashtuar me kartonin e dytë të verdhë, ndërsa ky largim ndikoi drejtpërdrejtë në rezultatin e këtij takimi.

Në pjesën e dytë, Bianconerët ishin më të mirë në fushë dhe më shumë kërkues të fitores, mirëpo një renditje e gabueshme mbrojtësve bardhezi bëri që ata të ndëshkohen (81’) nga i inkuadruari në pjesën e dytë, Mchedlidze.

Juventus u mundua më tej të ndryshonte diçka, mirëpo ky ishte veçse një dështim i radhës i Zonjës së Vjetër, që ia lëviz stolin trajnerit të shumëkritikuar javët e fundit, Claudio Ranieri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Edhe Juventus shijon humbjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -