Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Haan nuk bën ndryshime për ndeshjet e radhës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Haan nuk bën ndryshime për ndeshjet e radhës   Fri Oct 03, 2008 10:31 pm

Trajneri holandez i kombëtares shqiptare, Arie Haan, ka besim të plotë tek ekipi që barazoi me Suedinë dhe mposhti Maltën, duke mos ndryshuar zgjedhjet e tij për ndeshjet e radhës.

Arie Haan ka vendosur të mos e ndryshojë listën e lojtarëve për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Botërorë 2010, atë kundër Hungarisë më 11 tetor dhe kundër Portugalisë më 15 tetor.

Kështu për të mbrojtur portën është thirrur treshja, Beqaj, Hidi, Lika, ndërsa për mbrojtjen, Haan i beson sërish Dallkut, Vangjelit, Currit, Vrapit, Liles, Telit dhe Beqirit.

Mesfusha është reparti me emrat më cilësore pasi, Cana, Lala, Duro, Skela, Agolli, Bakaj, Hyka dhe Bulku janë thirrur për të qenë pjesë e repartit më delikat të kombëtares kuqezi.

As në sulm trajneri i Shqipërisë nuk ka bërë ndryshime duke ftuar katërshen Kapllani, Berisha, Bogdani dhe Salihi, të cilët do të luftojnë për vend në formacionin e parë.

Siguria më e madhe e kombëtares për këto dy ndeshje është Arjan Beqaj, portieri i Anorthosis, i cili ka shkëlqyer në Evropë me klubin e tij modest, ndërsa edhe në dy ndeshjet e para me kombëtaren, duke mbajtur portën e paprekur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Haan nuk bën ndryshime për ndeshjet e radhës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -