Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Liga e Kampionëve: Humbësit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Liga e Kampionëve: Humbësit   Fri Oct 03, 2008 10:25 pm

Ditë më parë sollëm tek ju “fituesit” e Ligës së Kampionëve, pesë lojtarët që angazhohen në klubet britanike, e që shkëlqyen në ndeshjet e para të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kësaj here do të sjellim pesë “humësit” të përzgjedhur nga Eurosport, ku bëjnë pjesë edhe Cesc Fabregas dhe Fernando Torres.

Humbësit britanikë

Nicolas Anelka

Sulmuesi francez i Chelseaat, ndoshta gjeti rrjetën kundërshtare dhe u shënua në listën e golashënuesve, por megjithatë humbi një varg shansesh të tjera, në ndeshjen ndaj Bordeaux.

Jamie Carragher

Carragher nuk pati ndonjë lojë të keqe, por së pari nuk arriti të ndalojë Canën në golin e parë të Marseillet, duke tentuar ta lërë jashtë loje dhe të njëjtin gabim e bëri edhe në pjesë të dytë, por që u përmirësua nga Pepe Reina kësaj here.

Fernando Torres

Sulmuesi pati një ndeshje të qetë dhe larg nga standardet e tij të larta, duke u izoluar mirë nga lojtarët francezë, si dhe duke humbur disa raste të mira shënimi.

Barry Robson

Një lojë e ashpër dhe mbase e papjekur, por humbja e penaltisë kundër Aalborg, mund t’i kushtojë Celticut edhe me ngecje që në fazën grupore të Ligës së Kampionëve.

Cesc Fabregas

Zakonisht lojtari më i mirë i Arsenalit, Cesc ishte larg shkëlqimit të tij në ndeshjen në Kiev, duke mos arritur të kryejë si duhet detyrën e tij në mesfushë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Liga e Kampionëve: Humbësit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -