Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Statistikat: Milan vs. Inter

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Statistikat: Milan vs. Inter   Fri Oct 03, 2008 10:16 pm

Derbitë ndërmjet dy skuadrave nga qyteti i Milanos, Milan dhe Inter, kanë ofruar gjithmonë emocione, spektakël, edhe dhunë, por nganjëherë edhe monotoni. Megjithatë takimet ndërmjet dy skuadrave rivale gjithmonë tërheqin vëmendjen e publikut në mbarë botën. Miliona adhurues të futbollit në gjithë rruzullin presin ndeshjet ndërmjet dy skuadrave nga më të mëdhatë evropiane dhe botërorë.

Fitoret e Interit Barazimet Fitoret e Milanit Të gjtha ndeshjet Golat e Interit Golat e Milanit
Serie A 61 52 57 170 247 233
Kupa e Italisë 7 7 9 23 22 32
Liga e Kampionëve 0 2 2 4 1 4
Totali 68 61 68 197 270 269
Ndeshjet tjera 23 11 37 71 126 159
Totali 91 72 105 268 396 428Këto janë statistikat zyrtare deri në derbin e fundit më 4 maj 2008.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Statistikat: Milan vs. Inter

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -