Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Marchisio: Të përqendrohemi te Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Marchisio: Të përqendrohemi te Reali   Sun Oct 19, 2008 2:13 pm

Mesfushori i Juventusit, Claudio Marchisio, ka kërkuar nga bashkëlojtarët e tij të mos mendojnë për humbjen e mbrëmshme kundër Napolit, por të përqendrohen për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit, të cilën e zhvillojnë të martën.

“Ajo çka duhet të bëjmë është ta harrojmë këtë ndeshje dhe të përqendrohemi në takimin e të martës”.

“Duhet të luftojmë për 90 minuta kundër Realit dhe duhet të nxjerrim rezultat pozitiv”.

“Jemi shumë të zhgënjyer nga humbja. Luajtëm mirë për më shumë se një orë, mirëpo pasi shënuam e ndërruam tempin e lojës, dhe ky ishte gabimi ynë nga i cili u dënuam”, ka thënë Marchisio.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Marchisio: Të përqendrohemi te Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -