Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Blasi: Ne e dëshironim fitoren

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Blasi: Ne e dëshironim fitoren   Sun Oct 19, 2008 2:12 pm

Mesfushori i Napolit, Emanuele Blasi, e ka lëvduar skuadrën e tij për fitoren e mbrëmshme kundër Juventusit, dhe thotë se ata do të kënaqen me pozitën e parë në tabelë, edhe nëse kjo zgjat vetëm një ditë.

“Është shumë me rëndësi që të fitosh. Ne e dëshironim shumë fitoren dhe ia arritëm qëllimit. Të jesh në krye të tabelës është një ndjenjë e jashtëzakonshme”.

“Nuk e di nëse do të zgjasë vetëm një natë ose një jave, mirëpo është një ndjenjë e shkëlqyer. Sido që të jetë, do ta kemi shumë të vështirë ta mbajmë këtë ëndërr për një kohë më të gjatë”.

“Luajtëm mirë dhe nuk ishte lehtë ta përmbysnim disavantazhin prej një goli. Ne jemi pesë pikë më lartë se Juve në tabelë dhe duhet të kënaqemi me këtë moment”, ka thënë ish-mesfushori i Juves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Blasi: Ne e dëshironim fitoren

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -