Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Maradona kandidat për postin e përzgjedhësit të Argjentinës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Maradona kandidat për postin e përzgjedhësit të Argjentinës   Sun Oct 19, 2008 12:11 pm

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Maradona, beson se i ka kualitetet e duhura për të qenë udhëheqës i kombëtares.

Maradona është në mesin e kandidatëve për të pasuar përzgjedhësin e larguar Alfio Basile, i cili dha dorëheqje pas humbjes në Kili.

Kjo ide sigurisht se do të përkrahet nga shumë adhurues, por ish-lojtari i Napolit do të ketë një konkurrencë nga përzgjedhësi i kombëtares U-21, Sergio Batista.

“Ndjehem i përgatitur për ta marrë nën drejtim përfaqësuesen e sendorëve, dhe jam i bindur se mund ta kryejë mirë detyrën”, ka thënë Batista, i cili këtë verë i solli Argjentinës medaljen e artë nga Olimpiada në Pekin.

“Kush nuk dëshiron të jetë përzgjedhës? Kjo për mua do të ishte nder. Ndoshta unë jam i fundit në gjasat e bastoreve, por pa dyshim jam zgjidhja numër 1 për të gjithë argjentinasit”, ka thënë Maradona.

Krahas Maradonës dhe Batistas, në mesin e kandidatëve janë edhe trajneri i San Lorenzo, Angel Russo, si dhe ish-lojtari i Interit dhe trajneri aktual i River Plate, Diego Simeone.
What a Face What a Face
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Maradona kandidat për postin e përzgjedhësit të Argjentinës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -