Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Muntari: Spallettin e kam si baba, por do ta mposht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Muntari: Spallettin e kam si baba, por do ta mposht   Sun Oct 19, 2008 12:08 pm

Mesfushori i Interit, Sulley Muntari, e ka përshkruar trajnerin e Romës si një figurë me ndikim dhe autoritet prindi për të, por ka deklaruar se është i gatshëm ta japë më të mirën nga vetja, për ta fituar në ndeshjen e nesërme derbi të Serie A.

Muntari luajti nën drejtimin e Spallettit në Udinese dhe krahas asaj që ka respekt të thellë për të, futbollisti thotë se ndjenjat humbin vlerën në fushë.

“Spalletti është si baba për mua, por më duhet ta mposht. Dua ta falënderoj pasi që pati besim në mua”, ka thënë futbollisti i Interit.

“Sa i takon Romës, ky ekip do të luajë me të gjitha fuqitë kundër nesh. Rezervat duan të tregohen, pasi që ata për momentin kanë problem me lojtarët e lënduar. Në anën tjetër, kuptohet, ne do të shkojmë vetëm për fitore”, ka shtuar Muntari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Muntari: Spallettin e kam si baba, por do ta mposht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -