Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Klose ia siguron fitoren Bayernit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Klose ia siguron fitoren Bayernit   Sun Oct 19, 2008 12:04 pm

Sulmuesi gjerman Miroslav Klose ia ka siguruar tre pikët e arta Bayernit në ndeshjen e sotme ne udhëtim kundër Karslruhes.

Bayerni ka edhe shumë të bëjë në përmirësimin e gjendjes në skuadër dhe në tabelë, mirëpo tre pikët e reja janë një lehtësim për trajnerin Jurgen Klinsman, i cili nuk është treguar i suksesshëm në këtë fillimsezoni.

Bavarezët shënuan fitore të rëndësishme në udhëtim me golin e Kloses të shënuar në minutat e fundit të ndeshjes (86’) pas një krosimi të papërshtatshëm të mbrojtësit të huazuar nga Milani, Massimo Oddo.

Bayer Leverkusen ka shënuar fitore në udhëtim kundër Frankfurtit me rezultat 2-0, me golat e Helmes nga penalltia në fillim të ndeshjes (8’) dhe një gol i shënuar nga Vidal (61’) që shuan shpresat e vendasve.

Skuadrat e shqiptarëve, Altin Lala dhe Ervin Skela, Hannover dhe Energie Cottbus, respektivisht, kanë pësuar humbjet e radhës.

Hannoveri ka humbur në shtëpi nga Hoffenheimi me rezultat 2-5, ndërsa Cottbusi i Skelës ka pësuar nga FC Cologne në udhëtim me rezultat minimal, 1-0.

Werderi ka barazuar 3-3 kundër Borussia Dortmundit, ndërsa Sttutgarti ka humbur nga Hertha e Berlinit me rezultat 2-1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Klose ia siguron fitoren Bayernit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -