Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Derbi u takon Mbretërve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Derbi u takon Mbretërve   Sun Oct 19, 2008 11:58 am

Derbi i kryeqytetit spanjoll ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit u ka takuar Mbretërve të cilët kanë shënuar fitore 2-1 pas një drame të vërtetë në Vicente Calderon.

Me të filluar ndeshja që në minutën e parë, sulmuesi holandez, Ruud Van Nistelroy, i kaloi në epërsi Los Merengues dhe ky rezultata qëndroi për plot 90 minuta.

Në pjesën e parë u panë dy kartonë të kuq, nga një në të dyja skuadrat. I pari u përjashtua lojtari i Atleticos, Perea pasi mori kartonin e dytë të verdhë (30’), ndërsa nëntë minuta më vonë u përjashtua golashënuesi i Realit, Van Nistelroy.

Loja u bë shumë e nxehtë në fund të ndeshjes, kur pas një goditje të lirë, Sabrosa Simao e mposhti portierin e Realit, Casillas, dhe e barazoi rezultatin në 1-1.

Mirëpo në minutat shtesë, u akordua një penallti në favor të të inkuadruarit në pjesën e dytë në vend të kapitenit Raul, Drenthe, penallti të cilën e shndërroi në gol Higuain, dhe ky ishte goli i fitores shumë të vështirë të Los Blancos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.newgoo.net

Derbi u takon Mbretërve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -